چند تا جوک خبری شنیدم که حیفم اومد شما هم نشنوید:

خبر ۱) پايگاه اينترنتي وزارت خارجه رژيم اسرائيل، نقل قول خنده‌داري از شيمون پرز از سردمداران اين رژيم را منتشر كرد. به نوشته جمهوري، اين پايگاه اينترنتي به نقل از «شيمون پرز»، رئيس اين رژيم نوشت: «خداوند نگفته كه انسان‌ها اورانيوم غني‌شده و اتم بسازند. همه باور به پروردگاري يكتا دارند و خداوند دستور نداده است كه مردمان اورانيوم غني‌شده توليد كنند و به جنگ بپردازند و خونريزي به راه اندازند و دشمني كنند.آفريننده زمان و مكان به ما دستور داده نيكي و نيكويي در كره خاكي به وجود آوريم و صلح. مهر دوستي و همزيستي را پراكنده سازيم».

جواب خودشون رو به زبان خودشون داده دیگه !05.gif

خبر ۲)احمدی‌نژاد: جوانان ايران خود را برای مدیریت جهان آماده کنند . رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جوانان ایرانی باید با سرعت خود را به بالاترین قله های علمی جهان برسانند گفت : با شرایط امروز جوانان ما باید خود را برای مدیریت جهان آماده کنند.

بابا یکی یک کم روحیه از این بابا به ما قرض بده ! 24.gif بده یک رییس جمهور داریم اینهمه شادمون میکنه ؟ 15.gif

خبر ۳)درپي اعتراض مدعيان اصلاحات به اظهارات آيت الله جنتي كه گفته بود صلاحيت كانديداها بايد احراز شود و در اين عرصه نمي توان اصل را بر برائت گذاشت ديروز آقاي سعيد حجاريان طي مصاحبه اي با روزنامه اعتماد، اعتراض هم حزبي هاي خود را بي اساس دانسته و در اين باره گفت «برخلاف كساني كه مي گويند اصل بر برائت است من مي گويم اصل بر احراز صلاحيت است و مردم بايد اين صلاحيت را احراز كنند! قانون اساسي مي گويد همه مناصب اداري و اجرايي و تقنيني كشور با رأي مردم انتخاب مي شوند. اساساً معناي جمهوريت همين است، خب! جمهوري را بردارند بگويند امارات اسلامي، حكومت اسلامي. جمهوري را مي خواهند چه كار؟!»

نه خیر . مثل اینکه این بابا باز مخش گلوله میخواد ! نه ؟ 41.gif 21.gif

/ 7 نظر / 5 بازدید
نيوشا

از اين آخريه بيشتر از همه خوشم اومد ......دستت درد نکنه. راستی ديگه نميای ولايت ما؟‌قهری با وبلاگ من؟؟؟؟؟؟؟ ببين رييس جمهور ما چقدر روحيه داره خب بيا يه کمی هم به من روحيه بده آقای دانشمند..

يوبی

مغز نداره و گرنهمی گفتم مغزش يخ زده. واقعا اين مردک خيلی بی شعوره. باز گورباچف دو زار سواد داشت ...

افشين

گزينه ۲ درسته!

يگانه

کلا ما ملت شادی هستيم و با اين دولتمردای شاد خوشحالترم ميشيم

نيوشا

چی شده شما باز رفته اين توی لاک خودتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اميدوارم آرامش ياد دل همه ما باشه و اينجوری بتونيم کمی آروم بگيريم...اميد که بنويسين و شاد باشين.